Partnerský kongres Salon Expert 2018

Inspirace | Kreativita | Nové služby pro rozvoj vašeho salonu

Kdy: 9.6.2018
Kde: Kongresové centrum Praha

Začátkem června jsme se sešli na Partnerském kongresu Salon Expert 2018, tentokrát v krásných prostorách pražského Kongresového centra. Na sobotu to byl den opravdu nabitý, ale především velmi povedený! Vlna inspirace, spousta energie, nadšení a hrdost, že jsme této značky součástí, představují přesně ta slova, která patří této události. Pojďme se společně poohlédnout zpět v čase a připomenout si tento úžasný den!

O tom, jak vylepšit váš salon podle nejnovějších požadavků zákazníků a trendů současného trhu popovídal Adam Ježek a Laszlo Szabo v rámci seminářů Salon Emotion.

Velmi očekávaná novinka přírodní řada Source Essentielle je tady! O její bezchybné uvedení se postarala produktová manažerka Krisztina Húnfalvi.
Kromě hlavního programu v Kongresovém sále jsme mohli načerpat atmosféru této novinky i v předsálí, kde nás čekala krásná výstava všech produktů.

Zahájení kongresu patřilo generální ředitelce Divize profesionálních produktů Martině Slezákové.

Cut & Color Addict se stalo tématem show maďarských ambasadorů.
Maďarští ambasadoři představili na pódiu proměnu 5 modelek, pojďte se podívat spolu s námi na postupy krok za krokem:

Zahraniční host Adam Reed z Velké Británie vystoupil a diváky nadchnul svým osobitým hvězdným stylem.

Večerní část zahájilo velkolepé taneční vystoupení JAD Productions, ve kterém jsme se přes všechny trendy, důležité milníky a uplynulé dekády přesunuli k naší současné identitě.

Krása mnohdy spočívá v samotné přirozenosti. Francouzská elegance, která je toho důkazem, byla tématem českých a slovenských ambasadorů.
Jejich show nesla název Frenchness.

Naše technologická ředitelka pro Českou republiku a Slovensko Eva Virostková je tu s námi již neuvěřitelných dvacet let.
Moc děkujeme za veškerou podporu a odborné znalosti, bez kterých bychom se neobešli.

Neustále musíme být ve střehu a přizpůsobovat se modernímu světu a s ním spojenou digitalizací.
Nové digitální trendy vysvětlila Evelin Majoros & Laszlo Szabo.

Jako poslední v bohatém programu dne zazářila mezinárodní hvězda Guylaine Martel, která je ambasadorkou L´Oréal Professionnel v Kanadě.
Show Enchanted představovala cestu Kanadou viděnou dětskýma očima. Ve své show nám předvedla svoji vášeň a umění zcela osobitým a famózním způsobem.

A co bylo dál? Po celém dni inspirace následoval tak oblíbfený večerní program, kde se jedlo, pilo, povídalo, tancovalo, zkrátka každý si našel to své.

Děkujeme, že jste byli s námi a doufáme, že se těšíte na příští ročník!