Proč si zvolit program Salon Expert?

Společně s vámi chceme rozvíjet jedno z nejkrásnějších povolání – kadeřnickou profesi. S programem Salon Expert vám pomůžeme prohloubit vaši technologickou expertizu, podpoříme vaši pozici coby skutečného odborníka na péči o vlasy, trendy a styl a společně maximalizujeme obchodní potenciál a jméno vašeho salonu.

Náš partnerský program je založen na 4 hlavních pilířích:

  • vzdělávání
  • rozvoji salonu
  • podpoře prodeje
  • moderní komunikaci s klientkami

Tyto činnosti vám pomohou k rozvoji vašeho businessu – od získávání nových klientek, přes poskytování těch nejlepších služeb až po budování dlouhodobé loajality zákaznic.

Jak vypadá spolupráce v rámci Salon Expert?

Zvolte si jednu ze tří úrovní programu Salon Expert tak, aby co nejlépe odpovídala vašim očekáváním, požadavkům a potřebám. Máte zájem o více informací k jednotlivým úrovním? Podívejte se na stránky brožury Salon Expert 2015.

Salon Expert Premium

Jste kadeřník či majitel salonu pracující s technickými přípravky L’Oréal Professionnel a svým zákazníkům nabízíte vlasovou péči a styling L’Oréal Professionnel, popřípadě Kérastase Paris? Věříte, že digitální komunikace je nezbytnou součástí budoucího rozvoje vašeho PODNIKÁNÍ? Je vaším cílem efektivně a pravidelně zviditelňovat svůj salon? Věříte, že díky perfektním službám, vámi poskytované kvalitě, ale i příjemnému prostředí salonu můžete posunout návštěvu salonu na emocionální zážitek?

Vstupte do světa
Salon Expert Premium

Salon Expert Gold

Jste kadeřník či majitel salonu pracující s technickými přípravky L’Oréal Professionnel a svým zákazníkům nabízíte vlasovou péči a styling L’Oréal Professionnel, popřípadě Kérastase Paris?

Připojte se k
Salon Expert Gold

Salon Expert Silver

Jste kadeřník či majitel salonu pracující s technickými přípravky L’Oréal Professionnel, ale svým zákaznicím nabízíte více značek vlasové péče a stylingu?

Objevte
Salon Expert Silver


Co zajímavého vás čeká v roce 2015?

Zahraniční partnerský kongres Salon Expert

Prožijte s námi 5 dnů plných inspirace, vzdělávání a rozvoje vašich dovednosti na našem partnerském kongresu Salon Expert 2015. V jeho průběhu budete mít možnost zúčastnit se prezentací, byznys seminářů a odborných seminářů pod vedením domácích i mezinárodních kadeřníků, kteří se s vámi podělí o své profesní dovednosti, kreativitu a zkušenosti. Načerpáte novou inspiraci pro svou práci a seznámíte se s novými trendy, službami a přípravky, které pro vás připravujeme.

Detailní informace o programu kongresu, destinaci, hotelu a všeobecné podmínky účasti vám poskytne váš
obchodní reprezentant L’Oréal Professionnel.

Výjimečné vzdělávání

Dvakrát ročně vám představíme nejnovější účesové trendy inspirované světovými celebritami v rámci seminářů Celebrity Look, které si pro vás připravili čeští a slovenští ambasadoři L’Oréal Professionnel. Můžete se také těšit na zahraniční hosty, zejména na francouzský glamour v pojetí mezinárodní ambasadorky Laetitie Guenaou, nebo na odvážné barevné kombinace a anglickou školu střihu a stylingu v podání vzdělávacího týmu britské kadeřnické akademie RUSH.

Také vám pomůžeme s rozvojem vašeho salonu v rámci seminářů zaměřených na byznys a komunikační dovednosti. V průběhu stáže zaměřené na marketing a PR vám pak poradíme, jak na propagaci vašeho salonu. Dále vám představíme zcela novou stáž „Jak na Facebook“ čili jak se komerčně prezentovat na největší sociální síti. Vaše kontinuální vzdělávání je pro nás největší prioritou.

Naše rozsáhlá podpora v PR a médiích

V roce 2015 se Salon Expert díky silné mediální komunikaci zapíše do povědomí široké veřejnosti jako symbol expertizy, zvláštní péče a nezapomenutelného zážitku klienta. Naším cílem je udržet si nadále vedoucí pozici v médiích v profesionálním vlasovém segmentu a být součástí TOP5 značek na celkovém kosmetickém trhu.