Proč si zvolit program Salon Expert?

Společně s vámi chceme rozvíjet jedno z nejkrásnějších povolání – kadeřnickou profesi. S programem Salon Expert vám pomůžeme prohloubit vaši technologickou expertizu, podpoříme vaši pozici coby skutečného odborníka na péči o vlasy, trendy a styl a společně maximalizujeme obchodní potenciál a jméno vašeho salonu.

Náš partnerský program je založen na 4 hlavních pilířích:

  • vzdělávání
  • rozvoji salonu
  • podpoře prodeje
  • moderní komunikaci s klientkami

Tyto činnosti vám pomohou k rozvoji vašeho businessu – od získávání nových klientek, přes poskytování těch nejlepších služeb až po budování dlouhodobé loajality zákaznic.

Jak vypadá spolupráce v rámci Salon Expert?

Zvolte si jednu ze tří úrovní programu Salon Expert tak, aby co nejlépe odpovídala vašim očekáváním, požadavkům a potřebám. Máte zájem o více informací k jednotlivým úrovním? Podívejte se na stránky brožury Salon Expert 2018.

Salon Expert Premium

Jste kadeřník či majitel salonu pracující s technickými přípravky L’Oréal Professionnel a svým zákazníkům nabízíte vlasovou péči a styling L’Oréal Professionnel, popřípadě Kérastase Paris? Věříte, že digitální komunikace je nezbytnou součástí budoucího rozvoje vašeho PODNIKÁNÍ? Je vaším cílem efektivně a pravidelně zviditelňovat svůj salon? Věříte, že díky perfektním službám, vámi poskytované kvalitě, ale i příjemnému prostředí salonu můžete posunout návštěvu salonu na emocionální zážitek?

Vstupte do světa
Salon Expert Premium

Salon Expert Gold

Jste kadeřník či majitel salonu pracující s technickými přípravky L’Oréal Professionnel a svým zákazníkům nabízíte vlasovou péči a styling L’Oréal Professionnel, popřípadě Kérastase Paris?

Připojte se k
Salon Expert Gold

Salon Expert Silver

Jste kadeřník či majitel salonu pracující s technickými přípravky L’Oréal Professionnel, ale svým zákaznicím nabízíte více značek vlasové péče a stylingu?

Objevte
Salon Expert Silver